Ανακοινώσεις

Πρόγραμμα των συνεντεύξεων των υποψηφίων φοιτητών/τριών του ΠΜΣ "Υδατικοί Πόροι" του ακαδ. έτους 2020-2021 Thursday, September 23, 2021 - 14:56
ΥΠΟΤΡΟΦΙΑ (FELLOWSHIP) ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ AZRIELI ΓΙΑ ΜΕΤΑΔΙΔΑΚΤΟΡΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ (2.11.2021) Tuesday, August 31, 2021 - 13:11
Πρόγραμμα συμπληρωματικών εξετάσεων μαθημάτων ΠΜΣ «Υδατικοί Πόροι» Σεπτέμβριος 2021 Monday, August 30, 2021 - 12:02
Προκήρυξη Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών ΤΑΤΜ "YΔATIKOI ΠOPOI" για το 2021-2022 Friday, July 9, 2021 - 13:20
Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο - e-learning Θερινό Σχολείο «Φυσικές, βιολογικές και ανθρωπογενείς καταστροφές και τεχνικά έργα» Monday, June 14, 2021 - 12:11
Εκπροσώπηση φοιτητών και των τριών κύκλων σπουδών του Τμήματος (προπτυχιακού, μεταπτυχιακού, διδακτορικού) στα συλλογικά όργανα του Τμήματος Friday, June 11, 2021 - 12:58
Πρόγραμμα Εξετάσεων Ιουνίου 2021 - ΠΜΣ "Υδατικοί Πόροι" ΤΑΤΜ Monday, June 7, 2021 - 14:40
Σχετικά με την ορκωμοσία εξεταστικής περιόδου Φεβρουαρίου 2020-21 των μεταπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών των ΠΜΣ του Τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Thursday, May 27, 2021 - 11:11
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ WORKSHOP ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ EN.I.R.I.S.S.T. Friday, April 9, 2021 - 14:15
Πρόγραμμα παρουσίασης μεταπτυχιακών διπλωματικών εργασιών εξεταστικής περιόδου Φεβρουαρίου ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 Monday, April 5, 2021 - 13:27

Pages